Licówki na martwe zęby

Zużyte naturalne zęby można zbudować z żywicy kompozytowej w kolorze zębów do pełnego rozmiaru. Jest to zarezerwowane dla przednich zębów tylko wtedy, gdy szlifowanie jest ciężkie. Klejony kompozyt na tylnych zębach nie wytrzyma. Kompozyt klejony jest popularnym materiałem w stomatologii estetycznej. Jednak nie jest oferowany w normalnych planach leczenia, gdy występuje bruksizm. Bez względu na to, jaki rodzaj stomatologii jest oferowany brukserom, po zabiegu zaleca się ochronę przed zgryzem.

Miesiące, a nawet lata zgrzytania zębami mogą spowodować poważne uszkodzenie szkliwa zębów.

Licówki porcelanowe służą jako alternatywa w rozwiązywaniu problemu utraconego szkliwa zębów z bruksizmu.

Porcelana jest solidnym i trwałym materiałem i może poprawić różne niedoskonałości zębów.

Oprócz szlifowania zębów, licówki porcelanowe mogą poprawić:

  • Przebarwienia
  • Wyszczerbione lub popękane zęby
  • Zęby z ściempkami

Wiele osób nie wie, jak poważne jest zużycie. Gdy duże ilości szkliwa zostaną utracone, wnętrze zęba zostaje odsłonięte.

Spowoduje to:

  • Zwiększone ryzyko próchnicy
  • Nierówny zgryz
  • Zmiany twarzy – skrócenie twarzy
  • Trudności w żuciu
  • Odpryskiwanie i pękanie zębów

Licówki to cienkie struktury w kolorze zębów przypominające muszle, o których wiadomo, że przywracają uśmiech na takich twarzach. Poprawia wygląd osoby, a nawet zapobiega uszkodzeniu zębów.

Licówki dentystyczne zostały polecane przez wielu dentystów na całym świecie.

Dodatkowo z czasem zyskał dość dużą bazę fanów . Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy ludzie mają więcej szczęścia w kształtowaniu zębów lub aranżacji bez użycia aparatu ortodontycznego.

To była odpowiedź przez cały czas. Kosmetyczny zabieg wybielania zębów dotyczy tylko koloru.

Z drugiej strony aparaty ortodontyczne zajmują się zamykaniem szczelin i wyrównywaniem zębów. Ale fornir obejmuje szerszą sekcję, taką jak kształt, rozmiar, a nawet kolor.

Kolor zębów ma duże znaczenie, ponieważ zwiększa poczucie własnej wartości.

Niektórzy ludzie mogą zdecydować się na wybielanie zębów jako lekarstwo, ale nie będzie to działać dla wszystkich. Dzieje się tak dlatego, że przebarwienia zębów są spowodowane różnymi czynnikami. Po ich wybieleniu prawdopodobnie wrócisz do innego procesu.

Na etapie przygotowania licówek ząb może zostać spiłowany, aby zapewnić pożądany wygląd. Zwykle odbywa się to w przypadku krzywego, poplamionego lub dużego zęba, a nie małego zęba lub / i szczeliny między dwoma zębami.

Znieczulenie miejscowe jest również odbierane przez pacjenta, aby zabieg był komfortowy.

Druga wizyta jest wymagana do umieszczenia ostatecznej okleiny i późniejszej kontroli kilka dni później, aby upewnić się, że pacjent jest wygodny i zadowolony z jej użytkowania.

Autor

  • Juliusz zwykł powtarzać, że bez wysoko postawionej poprzeczki nie można do niczego dojść. Czy ma rację? Zdecydowanie tak. Od lat jest trenerem i specjalizuje się w doradztwie. Jego hobby to łucznictwo tradycyjne i rekonstrukcja historyczna.